Běžkařské trasy

Aktuální sněhové podmínky

Sněhové podmínky neumožňují souvislou úpravu tras. Vlivem silného větru jsou lokality na otevřených stanovištích pouze s několika cm sněhu. Kvalita sněhu se neustále snižuje v průběhu dnešního dne i působením dešťových srážek a vyšších teplot. Děkujeme za pochopení

 

 

Běžkařské trasy

 

Vážení návštěvníci, děkujeme za kladné ohlasy na údržbu tras. Správa a aktualizace FB stránek Čertova břemene je zajišťována dobrovolně v našem volném čase. Není v našich silách z kapacitních důvodů odpovídat na dotazy jak na FB, tak po telefonu, 24 hodin denně. Opravdu se snažíme, ale dotazů je mnoho a neustále. Volejte, prosím, jen v naléhavých případech. Sledujte tedy aktualizace na FB a webových stránkách. Všechny podstatné informace jsou pravidelně a s předstihem zveřejňovány.

Čert nikdy nespí, aneb Čertovo břemeno se chystá na zimní sezónu 2022/2023
S blížící se zimou a sílící pandemií pracuje vedení svazku obcí na přípravě lyžařské sezóny. Stejně jako v minulých letech, tak i letos, plánujeme v našem mikroregionu úpravu běžeckých tratí rolbou, traktorem i sněžným skútrem.
Vzhledem ke zvyšujícím se nákladům za pohonné hmoty, budeme udržovat tratě a parkoviště pouze za předpokladu příznivých sněhových a teplotních podmínek. O aktuální situaci Vás budeme vždy včas informovat na webových stránkách a Facebooku Čertova břemene.
Pro věrné příznivce bílé stopy jsme připravili malou pozornost – „placku“ s logem. Chceme tak odměnit dárce, kteří podporují údržbu tratí.
Každý dárce, který přispěje na účet 245192928/0300 částkou 100 Kč (a vyšší) a napíše do zprávy pro příjemce svojí adresu, obdrží tento malý suvenýr.

Běžkařské trasy - QR kód