POZOR

Vážení návštěvníci, v této sekci vás chceme upozornit na některá omezení v rámci pohybu v našem kraji a na stezkách Greenways Čertovo břemeno.

!!! Komunikace v úseku od Jetřichovic (kde je Ski areál Monínec) na Cunkov se v zimě neudržuje. Komunikace je doopravdy nesjízdná a každoročně zde i přes veškerá upozornění uvízne mnoho aut a vznikají zde mnohá neštěstí.!!!

!!! Prosíme neberte do stop vaše psí miláčky. Ničí se stopa a ruší zvěř.!!!

!!! Prosíme neodhazujte své odpadky a chraňte životní prostředí.!!!

!!! Nenechávejte ve vašich zaparkovaných vozech cenné věci a dobře si je zabezpečte. Všímejte si prosím podezřelých osob.!!!

!!! Žádáme běžkaře, aby pochopili, že ne všechny trasy jsou vedeny po obecních pozemcích, ale i po pozemcích soukromých majitelů nebo nájemců, kteří na půdě hospodaří. S jejich svolením můžeme stopy na jejich majetcích vést a udržovat. Udržujte prosím pořádek a neničte ohradníky!!!

Aktuality

"Cesta k hudbě" ve Střezimíři

Obec Střezimíř pořádá v sobotu 30. září 2017 od 16:00 hodin v prostorách bývalé školy besedu s hudbou.
Datum: 7. 9. 2017 Více ›

Dožínky na statku v Borotíně

Občanské sdružení Barokní dvůr Borotín z.s. Vás zve na Dožínky na statku v sobotu 9. září 2017.
Datum: 7. 9. 2017 Více ›

Bankovní účet pro rozvoj turistických tras Zelené stezky Čertovo břemeno

Naše Společenství obcí Čertovo břemeno má bankovní účet pro rozvoj turistických tras Greenways Čertovo břemeno = 245 192 928/0300. Všechny vaše finanční prostředky budou použity na zkvalitňování turistických tras Greenways Čertovo břemeno.
Datum: 29. 3. 2011 Více ›