Dárci a partneři
Děkujeme za podporu

POZOR

Vážení návštěvníci, v této sekci vás chceme upozornit na některá omezení v rámci pohybu v našem kraji a na stezkách Greenways Čertovo břemeno.

!!! Komunikace v úseku od Jetřichovic (kde je Ski areál Monínec) na Cunkov se v zimě neudržuje. Komunikace je doopravdy nesjízdná a každoročně zde i přes veškerá upozornění uvízne mnoho aut a vznikají zde mnohá neštěstí.!!!

!!! Prosíme neberte do stop vaše psí miláčky. Ničí se stopa a ruší zvěř.!!!

!!! Prosíme neodhazujte své odpadky a chraňte životní prostředí.!!!

!!! Nenechávejte ve vašich zaparkovaných vozech cenné věci a dobře si je zabezpečte. Všímejte si prosím podezřelých osob.!!!

!!! Žádáme běžkaře, aby pochopili, že ne všechny trasy jsou vedeny po obecních pozemcích, ale i po pozemcích soukromých majitelů nebo nájemců, kteří na půdě hospodaří. S jejich svolením můžeme stopy na jejich majetcích vést a udržovat. Udržujte prosím pořádek a neničte ohradníky!!!

Aktuality

Běžkařské trasy

22. 02. 2019 V současné době prší, sníh odtává, na běžky je ho nedostatek. Pokud se situace změní, zveřejníme v aktualizacích.
Datum: 22. 2. 2019 Více ›

Běžkařské trasy

15. 02. 2019 - Lyžařské trasy nejsou čerstvě strojově upravené. Ráno je sníh přimrzlý, odpoledne taje. Centrální parkoviště v Libenicích je uzavřené. Doporučujeme trasy: Jistebnice - Cunkov - Libenice - Křivošín - Jistebnice; Jistebnice - Businy - Ounuz - Veletín; Kostelec - Krivošín - Jistebnice
Datum: 15. 2. 2019 Více ›

Bankovní účet pro rozvoj turistických tras Zelené stezky Čertovo břemeno

Naše Společenství obcí Čertovo břemeno má bankovní účet pro rozvoj turistických tras Greenways Čertovo břemeno = 245 192 928/0300. Všechny vaše finanční prostředky budou použity na zkvalitňování turistických tras Greenways Čertovo břemeno.
Datum: 29. 3. 2011 Více ›